Perlové šperky

Šperky z perel

Šperky z perel jsou odjakživa považovány za symbol luxusu a více než dobrého postavení ve společnosti. Perly a šperky z perel svou perleťovou krásou a leskem v nás vzbuzují pocity výjimečnosti a krásné dokonalosti, kterou každá kulatá perla představuje. Šperky z perel jsou velmi oblíbené u žen každého věku, u těch mladších podtrhují mladistvou krásu, u těch starších zase šperky z perel vnáší do tváře lichotivý lesk, který omlazuje tvář. Šperky z perel jsou výjimečné šperky, neboť pochází z přírodních materiálů (u uměle pěstovaných perel se jedná o polopřírodní materiály).

Perlový náhrdelník

Náhrdelník z perel, stejně jako ostatní šperky z perel jsou šperky výhradně pro ženy. Muži by s perlovými šperky vypadali poněkud zženštěle. Náhrdelníky z perel jsou tedy nošeny výhradně ženami, které chtějí být výjimečnými a krásnými. Všimněte si například starých portrétů, na kterých ženy při této zvláštní události nosí perlové šperky a náhrdelníky z perel. Náhrdelníky z perel si dnes můžete kromě klasické bílé vybrat v několika perlových odstínech meruňkové, růžové, petrolejově modré či zlaté barvě. Rovněž si můžete vybrat z několika délek perlových náhrdelníků od délky 42cm pro menší ženský krk, poté v délce 45cm až 50 či 55cm délky.

perly náhrdelník a náramek

Náhrdelník z perel tvoří oválné bílé perličky, které jsou navlečeny jak na náhrdelník, tak i na náramek, který s perlovým náhrdelníkem tvoří sadu. Je lepší kupovat šperky z perel přímo v sadě, neboť k náhrdelníku z perel se bude těžko shánět náramek ze stejných nebo podobných perel.

Náramek z perel

Perlové náramky mohou tvořit jak sadu perlových šperků, tak i samostatný šperk. Perlový náramek má univerzální použití, neboť jej můžete nosit jak v létě k letním šatům, tak i v zimě k náhrdelníku z perel. Náramky z perel mohou být navlečeny na náramek s bižuterním úchytem, u těchto náramků si vyberete správnou délku náramku na ruku, nebo náramek z perel může být navlečen na gumičce a mít univerzální velikost. Náramky z perel se hodí tedy opravdu jen pro ženy a dívky.

náramek perly

Náramek z perel může být jen z perel, jako vidíte na obrázku výše nebo může být tvořen ze stříbrného bižuterního kovu bez niklu, kde perličky tvoří zajímavé přívěsky na perlovém náramku. Perlový náramek na obrázku tvoří perly ve tvaru oválných kapiček.

Perlové náušnice

Náušnice z perel obvykle tvoří perly zasazené do drahého kovu, například stříbra nebo do bižuterního kovu bez niklu. Perlové náušnice si můžete vybrat v různých délkách od náušnice ve tvaru perličky na zapínání na puzetku (krátká tyčka s nasazovací zábranou proti vypadnutí náušnice) nebo dlouhé náušnice na zapínací háček či afroháček. Náušnice volte tak, aby se vám hodily nejen k typu obličeje, ale také k ostatním perlovým šperkům, pokud chcete náušnice nosit do sady například spolu s náhrdelníkem z perel.

perly náušnice

Náušnice z perel tvoří perly oválného tvaru a bílé barvy, které se skvěle hodí k perlové sadě na prvním obrázku nahoře. Náušnice můžete nosit jak k této sadě, tak i samostatně k halence v přírodních či pastelových odstínech, šperky z perel také krásně kontrastují s tmavým a černým oblečením.

Přívěsek perla

Přívěsek ve tvaru perly je pro všechny ženy a dívky, které se zatím neodvažují nosit celý náhrdelník z perel a přesto chtějí být krásné nebo si pocítit ten krásný pocit nosit na sobě perly. Přívěsek z perly doporučujeme jednoduchý, aby vynikla krása perličky, například přívěsek s perlou zavěšený na jednoduchý stříbrný řetízek, Tento jednoduchý šperk podtrhne mladou krásu a nevinnost mladé dívky. Ženy si pak můžou dovolit výraznější perlový přívěsek, například zdobený stříbrem.

přívěsek perla

Přívěsek s perlou, na kterém je zdůrazněna právě krása perly, která spočívá v dokonalé jednoduchosti a přirozenosti. Tento šperk je vhodný pro mladou dívku nebo jemnou ženu, které podtrhne ženskou krásu a jemnost. Perlový přívěsek má stříbrný úchyt a skvěle vypadá zavěšený na jemném stříbrném řetízku.

Šperky z perel na svatbu či na ples

Šperky z perel patří mezi nejčastěji nošené šperky pro nevěsty, družičky a další svatební dámské hosty. Perlové šperky totiž krásně ladí ke svatebním šatům, které jsou obvykle v bílé barvě či pastelových odstínek, stejně jako perly. Perly také krásně kontrastují s tmavým slavnostním oblečením, které dokážou rozjasnit a dodat jim slavnostní a výjimečný ráz.

perly sada perel ke svatbě

Šperky z perel jsou svojí výjimečností právě určené na slavnostní okamžiky. Perly si můžete vzít jak na svatbu, tak i na ples či jinou společenskou událost, či si můžete ozvláštnit den tím, že se ozdobíte perlovými šperky jako v tyto výjimečné okamžiky. Na obrázku luxusní perlová sada, která je dodávaná včetně dárkové kazety, v níž můžete mít perly uložené i doma.

Comments are closed.